Piękno jest doskonałością z defektami

foto2

Co nas wyróżnia?

Instytut Kobiecego Piękna jest miejscem, w którym uciekniesz od zgiełku miasta, wyciszysz  się w przyjemnej domowej atmosferze oraz zadbasz o zdrowie swojej skóry. Wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Jest to miejsce, gdzie możesz uzyskać ukierunkowaną terapię w poprawie zdrowia i urody przy zastosowaniu unikatowych połączeń technologii oraz dzięki użyciu innowacyjnych produktów dermatologiczno-kosmetycznych.

W moim Instytucie skupiam się na tworzeniu indywidualnego planu pielęgnacji skóry, który jest przeznaczony tylko dla Ciebie, gdyż uważam, że Twoja skóra jest  równie niepowtarzalna co Twoje linie papilarne.

Oferta zabiegowa jest tak przygotowana, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

prady

Nasza historia

Nazywam się Małgorzata Pacholec.

Otworzenie gabinetu kosmetycznego było moim marzeniem. Zawsze chciałam stworzyć miejsce, w którym odwiedzający mógłby uciec od zgiełku miasta, zadbać o swój zdrowy i piękny wygląd, zarówno ten zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Chciałam również móc pomagać osobom borykającym się z różnymi problemami skórnymi, bo z mojego doświadczenia zawodowego wiem, że może to wpłynąć bardzo niekorzystnie na stan naszego ducha, a wiemy, że jak cierpi nasza dusza cierpi również ciało.

 

I tak moje marzenie stało się rzeczywistością.

Tak oto powstał

Instytut Kobiecego Piękna

do którego wszystkich serdecznie zapraszam.

Misja

Misją Instytutu Kobiecego Piękna jest pomoc osobom borykającym się z różnymi defektami skóry i problemami dermatologiczno-kosmetycznymi, stworzenie dla nich skutecznych, niestandardowych rozwiązań niezbędnych w pielęgnacji skóry. Pragnę również, aby każda wizyta w Instytucie była chwilą relaksu i odpoczynku od codziennego zgiełku.

Ważne wydarzenia

Małgorzata Pacholec jako założycielka firmy i jej menadżerka

Maj 2019

Pomysł, projekt i pierwsze działania tj. szukanie lokalu i funduszy.

24 Czerwca 2019

Pierwsze umowy przedwstępne.

7 Grudzień 2019

Huczne otwarcie salonu.

O mnie

null

Małgorzata Pacholec

Specjalista

Nazywam się Małgorzata Pacholec. Jestem kosmetologiem. Ukończyłam WSEiP w Kielcach na kierunku kosmetologia. W branży kosmetycznej pracuję od 13 lat. Swoje doświadczenie zdobywałam w prężnie działających salonach kosmetycznych w Kielcach, dzięki czemu mogłam rozwijać swoje umiejętności.

Zawsze podchodzę indywidualnie do potrzeb klienta, uważam,że nasza skóra jest tak samo niepowtarzalna jak nasze linie papilarne. Do swojej pracy podchodzę profesjonalnie by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

W trakcie pracy zawodowej odbyłam liczne szkolenia specjalistyczne potwierdzone certyfikatami. Regularnie uczestniczę w sympozjach, targach, szkoleniach podnosząc w ten sposób swoje kwalifikacje.

Jestem osobą pogodną, zawsze uśmiechniętą, cierpliwą. Lubię sport, głównie bieganie i joga, wyznaję motto ” w zdrowym ciele zdrowy duch”. Ciągle stawiam sobie nowe cele, zarówno sportowe jak i dotyczące mojej kariery zawodowej, i konsekwentnie do nich daże. To pokazuje drugą stronę mojej osoby którą jest upór i wytrwałość.

Każda osoba korzystająca z moich usług jest dla mnie tak samo ważna, pragnę jej pomóc aby mogła cieszyć zdrową, promienną skórą.

Stawiam na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji,aby móc zaoferować usługi najwyższej jakości.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/BlooDam/domains/instytutkobiecegopiekna.pl/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/modules/ultimate_team.php on line 507

Kielce

kielce-3776754_640
  • ul. Ks.P. Ściegiennego 50A, 25-114 Kielce

  • instytutkobiecegopiekna@wp.pl

  • Pon -Pt: 10.00 – 18.00

    Sobota: 9.00 – 13.00