O mnie

Początki

Moja przygoda z kosmetologią zaczęła się niespodziewanie podczas otwartego dnia w szkole kosmetycznej, gdzie towarzyszyłam znajomej w tym wydarzeniu. I tak zamiast niej, w szkole znalazłam się ja. To był początek mojej miłości do kosmetologii, która przerodziła się nie tylko w pasję, ale również w świadomość własnej misji życiowej. Możliwość pracy jako kosmetolog pozwala mi na realizowanie siebie łącząc pasję do zdrowej skóry z pomocą drugiej osobie. Ukończyłam studia licencjackie na WSEIP w Kielcach. Od 16 lat jestem związana z branżą beauty. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w prężnie działających gabinetach na terenie Kielc rozwijając umiejętności praktyczne.

Misja jest wyrazem tego, co w tobie najgłębsze i najlepsze – wyraża twoje wyjątkowe umiejętności i niepowtarzalną zdolność dawania czegoś od siebie innym”.
Stephen Covey

16

lat w branży beauty

100

odbytych kursów

1000

zadowolonych Klientek

25000

wykonanych zabiegów

Misja

Chciałam stworzyć własne miejsce, w którym odwiedzający mógłby zadbać o swój zdrowy i piękny wygląd, zarówno ten zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Po wielu latach ciągłego rozwoju oraz praktykowania poczułam gotowość do urzeczywistnienia swojego marzenia otwierając własny gabinet kosmetyczny. W swojej pracy cenię relacje z drugim człowiekiem, która skupia się na indywidualnym podejściu i uważności na potrzeby oraz oczekiwania Klienta. Moim priorytetem jest profesjonalne wspieranie osób z problemami skórnymi oraz wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Nieustannie podnoszę swoje kompetencję poprzez szkolenia branżowe, warsztaty oraz uczestnictwo w sympozjach. We wszystko co robię wkładam 100% siebie.

Holistyczne podejście do klienta to moja myśl przewodnia, skóra bowiem nie jest osobnym detalem naszego organizmu, stanowi z nim całość, dlatego jakiekolwiek niesprawiedliwości w jego funkcjonowaniu mają odzwierciedlenie na niej.

Instytut Kobiecego Piękna to miejsce stworzone z myślą o Was i o zdrowiu Waszej skóry. To jest świat, który kocham i do tego świata Was zapraszam.

Małgorzata Pacholec

Zadzwoń lub wyślij email i umów się na wizytę.