DNA Recovery Peel

kwas ferulorowy

Opis

Zabieg DNA Recovery Peel jest zabiegiem, który może być stosowany o każdej porze roku.

Zamknięte w liposomach składniki aktywne działają w skórze właściwej na poziomie DNA komórek chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie UV oraz naprawiając powstałe już uszkodzenia.

DNA RECOVERY PEEL Kielce to kompozycja składników aktywnych tj. kwas ferulorowy, retinol, czynniki wzrostu, enzymy naprawcze DNA oraz cynk i aminokwasy.

Kwas ferulorowy ma właściwości  antyoksydacyjne, neutralizuje wolne rodniki oraz wzmacnia działanie witaminy C i E. Chroni skórę przed skutkami oddziaływania promieniowania UVA i UVB. Wspomaga działanie innych fotoprotektorów. Pomaga minimalizować uszkodzenia w komórkach skóry spowodowane działaniem promieniowania UVA i UVB, chroniąc komórkowe DNA.

Retinol stymuluje proliferację keratynocytów, chroni, naprawia i pobudza produkcję włókien kolagenu i moduluje aktywność zmienionych melanocytów.

Czynniki wzrostu stymulują aktywność fibroblastrów i keratynocytów oraz pobudzają, zwiększają i przyspieszają naprawę naskórka i kolagenu. Cynk i aminokway stymulują nici DNA natomiast Enzymy naprawcze odpowiadają za naprawę uszkodzeń (powstałych w wyniku działania wolnych rodników) zmian w budowie zasad azotowych na nici DNA

Peeling zapobiega fotostarzeniu się skóry, rogowaceniu starczemu skóry, jest doskonały jako terapia rozjaśniająca przebarwienia oraz wsparcie w leczeniu trądziku. Chroni i odmładza skórę, poprawia jej napięcie, koloryt i przywraca blask.

Efekty zabiegu

zapobiega fotostarzenia skóry

rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu

odmłodzenie skóry

wygładzenie

napięcie

skóra pełna blasku

Czas zabiegu

60 minut

Ilość i częstotliwość

4-6 zabiegów co 14 dni.

Wskazania do zabiegu

zaawansowane fotostarzenie

starzenie biologiczne

rogowacenie starcze

naprawa struktury DNA

antyoksydacja

leczenie trądziku

wsparcie terapii przebarwień

Przeciwwskazania

aktywna opryszczka

ciąża

choroba nowotworowa

Zadzwoń lub wyślij email i umów się na wizytę.