Medshape

zabieg modelujący sylwetkę i redukujący cellulit

Opis

MEDSHAPE™  Kielce to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. ”. Mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej i walki z cellulitem. Ten zabieg wyszczuplający brzuch nie tylko usuwa komórki tłuszczowe, lecz także przyśpiesza metabolizm i detoksykację, oraz odbudowuje kolagen. Zabiegi Medshape są bardzo bezpieczne i niezwykle skuteczne.

Zabieg łączy w sobie cztery najnowocześniejsze technologie:

  • Podczerwień IR działa na płytkich warstwach skóry i powoduje wzrost temperatury w tkankach, a co za tym idzie szybszy metabolizm. Uwolniony tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz poprzez układ limfatyczny i naczyniowy. Ponadto podczerwień przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania fali radiowej na głębsze warstwy skóry.
  • Bipolarna fala radiowa działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Fala radiowa aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych. Ponadto RF stymuluje tkanki, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.
  • Masaż podciśnieniowy łączy w sobie technikę drenażu limfatycznego i masażu próżniowego. Podczas zabiegu głowica zasysa warstwę skóry, dzięki czemu powstaje próżnia. Pozwala ona na poprawę ukrwienia tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Dodatkowo masaż podciśnieniowy znacząco zwiększa głębokość penetracji fali radiowej i podczerwieni.
  • Ruchome rolki odpowiedzialne są za wykonanie masażu mechanicznego, dzięki któremu zostaje udrożniony układ limfatyczny. Usprawnia on proces usuwania szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu, w szczególności z warstw gdzie toksyny się gromadzą powodując cellulit. Masaż mechaniczny dodatkowo prowadzi do zmniejszania się wzajemnego zlepiania komórek tłuszczowych.

Efekty zabiegu

wymodelowanie sylwetki

zmniejszenie cellulitu

detoksykacja organizmu

usprawnienie metabolizmu

ujędrnienie ciała

Czas zabiegu

90 minut

Ilość i częstotliwość

4-10 zabiegów co 5-7 dni

Wskazania do zabiegu

cellulit

redukcja tkanki tłuszczowej

zmniejszenie obwodów

ujędrnienie ciała

modelowanie sylwetki

przyspieszenie metabolizmu

Przeciwwskazania

nowotwory

aktywna opryszczka

stany zapalne organizmu - gorączka

łuszczyca w fazie zapalnej

niewydolność krążenia

choroby pęcherzowe skóry

stany zapalne skóry

przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonania zabiegu

ciąża i okres karmenia piersią

Zadzwoń lub wyślij email i umów się na wizytę.